Jeśli jesteś mamą i wpisujesz w wyszukiwarkę takie hasła jak: praca dla mam olx, praca dla mam w domu forum, praca zdalna dla mam, oferty pracy dla mam itp., to dobrze trafiłaś:) Serdecznie zapraszam Cię do przeczytania poniższego tekstu.

W tym artykule chcę Ci pokazać, dlaczego marketing sieciowy jest świetną, a biorąc pod uwagę obecną sytuację, w jakiej od ponad roku jesteśmy, najlepszą opcją pracy dla mam na macierzyńskim, wychowawczym, kobiet w ciąży lub po prostu dla tych, które szukają dodatkowego źródła dochodu. Dla kobiet, które na co dzień chcą czuć się kobieco, dbać o siebie, swoich bliskich i się rozwijać. Kobiet, które chcą mieć kontakt z innymi ludźmi i elastyczny grafik. Brzmi świetnie, prawda?

Spokojnie, nie będę Ci obiecywać gruszek na wierzbie, ani nie będę rzucać haseł typu „idealna praca dla mamy: zarób 2000 zł w miesiąc bez wychodzenia z domu”. Bo, owszem, możesz zarobić 2000 zł miesięcznie, a nawet znacznie więcej, ale nie od razu. Ja chcę Ci pokazać, że marketing sieciowy jest dla każdego, a szczególnie, że jest to idealna praca dla mam z dzieckiem w domu.

Praca zdalna dla mam – dlaczego?

Bo każda mama może połączyć opiekę nad dzieckiem z własnym rozwojem, zarabianiem i dbaniem o siebie. Nie musi przy tym pracować po 8 godzin na etacie i tracić czasu na dojazdy. W marketingu sieciowym małe, ale konsekwentne działania każdego dnia, sprawiają, że osiągniesz to, co sobie zaplanujesz. Potrzebujesz tylko chęci, godzinki-dwóch dziennie wolnego czasu, ale naprawdę codziennie 5 dni w tygodniu, odrobinę cierpliwości i zaangażowania.

Pokażę Ci teraz na moim przykładzie, że możesz osiągnąć wszystko, co tylko sobie założysz, zaczynając kompletnie od zera.

Moja krótka historia:

To już czwarty rok, od kiedy pracuję zdalnie i trzeci odkąd mam własną firmę. Początki nie były kolorowe, ale wiedziałam, czego chcę i konsekwentnie do tego dążyłam. Efekty moich działań nie pojawiły się od razu, ale gdybym wtedy zrezygnowała, dziś nie byłabym w miejscu, w którym jestem teraz.

Gdzie jestem teraz?

Mam własną firmę i bardzo dużo zleceń. Nie jestem w stanie sama wszystkiego ogarnąć, dlatego nie przyjmuję już wszystkich zleceń, a część z nich podzlecam. Jestem bardzo zadowolona z moich zarobków. Pracując na etacie, nie byłabym w stanie osiągnąć takich dochodów. A przecież prowadzenie firmy to także spore comiesięczne wydatki: ZUS, podatki, księgowość i cała masa innych kosztów. A mimo to można żyć na naprawdę dobrym poziomie.

Gdzie byłam?

Zaczynając moją przygodę z copywritingiem, nie miałam totalnie żadnego doświadczenia. Od zawsze lubiłam pisać i to tyle… wszystkiego musiałam nauczyć się od nowa, nie tylko pisania, ale i prowadzenia własnego biznesu. Przez pierwszy miesiąc moich działań, kiedy jeszcze nie miałam własnej firmy, zarobiłam 400 zł… gdyby nie oszczędności i mąż, to raczej byłoby ciężko. Przez pierwsze miesiące każdego dnia wysyłałam dziesiątki wiadomości z moją skromną ofertą. Jeśli jedna firma na 100 wysłanych wiadomości odpisała – ogromnie się cieszyłam, jeśli jedna na 500 poprosiła o tekst próbny – super, jeśli jedna na 1000 nawiązała współpracę – ekstra!

Małymi krokami dążyłam do celu. Gdybym wtedy się poddała, stwierdziła, że to nie ma sensu, nie byłabym tu, gdzie jestem.

Na przykładzie mojej historii chcę Ci pokazać, że każdy kiedyś zaczynał. To, że jestem tu, gdzie jestem nie stało się ot tak! Kosztowało mnie to sporo pracy i zaangażowania, ale było warto. Z marketingiem sieciowym jest podobnie. Sporo osób nawet nie chce spróbować, bo efekty nie przychodzą natychmiast. Ale tak samo jest w każdym biznesie. Trzeba działać i musi minąć trochę czasu zanim będzie można pić szampana.

Okej, ja mam własny biznes, a mimo to dołączyłam do marketingu sieciowego, dlaczego?

Bo jestem osobą, która lubi nowe wyzwania, a praca zdalna, szczególnie moja ma nie tylko zalety, ale także wady. Kontakt z ludźmi mam głównie mailowy i, chociaż mam duży wpływ na swoje zarobki i się rozwijam, to nikt nie da mi awansu i premii.

Dlatego dołączyłam do zespołu Next Level, gdzie promujemy możliwości biznesowe Oriflame. Proszę Cię, abyś przeczytała mój tekst do końca, bo wiem, wiem, jak większość osób słyszy Oriflame, to ma na myśli tylko katalog i kosmetyki, ale, uwierz mi, tu naprawdę możesz zarabiać dodatkowe pieniądze, a nawet budować swój duży biznes. A wszystko zależy od Ciebie. Chcę Ci pokazać, że jest to idealna praca dla mam online. Czytaj dalej!

Praca dla mam: pracujesz i wychowujesz!

Obszerny artykuł o możliwościach współpracy z Next Level, Oriflame i dlaczego akurat w tej firmie znajdziesz tutaj. Nie będę po raz drugi tego wyjaśniać, pokażę Ci tylko najważniejsze korzyści współpracy. Oczywiście, żeby nie było niejasności, sama tez jestem mamą, dlatego uważam, że jest to idealna praca dla mamy online.

A oto najważniejsze korzyści:

  • Masz stałą 20% zniżkę na kosmetyki, suplementy i produkty Wellness – każda z nas używa kosmetyków, dlaczego by więc nie mieć korzyści z faktu, że robi się zakupy w drogerii internetowej? Bo oprócz zniżki masz masę innych korzyści (więcej na ten temat w podlinkowanym powyżej artykule);
  • Pracujesz zdalnie, a do pracy potrzebujesz tylko telefonu i komputera z dostępem do internetu;
  • Dbasz o siebie i swoją rodzinę;
  • Wspierasz domowy budżet;
  • Rozwijasz swój własny biznes, stajesz się prawdziwą bizneswoman!
  • Masz elastyczny czas pracy – łączysz obowiązki zawodowe z innymi obowiązkami domowymi, dlatego to idealna praca dla mam z dzieckiem;
  • Poznajesz nowych ludzi – dla mnie to szczególnie ważne w obecnej sytuacji;
  • Zdobywasz nowe umiejętności;
  • Otaczasz się pięknem – która z nas nie lubi dbać o siebie?

To tylko kilka korzyści, wszystkie poznasz z mojego artykułu, do którego link zostawiłam już wcześniej. Dziewczyny, kobiety, powiem Wam tylko, że gdybym wcześniej poznała możliwości Oriflame, to nie wahałabym się ani chwili i postawiłabym wszystko na jedną kartę. Teraz prowadzę już swoją firmę, a Oriflame na razie traktuję dodatkowo, ale nie wiem, jak będzie w przyszłości. Ty też możesz zarabiać tu dodatkowe pieniądze, możesz też rozwinąć wielki biznes i mieć aż 17 normalnych wypłat w roku (tak, tak w Oriflame mamy 17 wypłat)!

Dołącz do mnie, a ja Ci we wszystkim pomogę! Ja też zaczynałam od zera zarówno w swojej firmie, jak i w Oriflame. Wystarczy tylko chcieć, uwierzyć, cierpliwie i konsekwentnie działać, a efekty się pojawią!

Napisz do mnie przez formularz kontaktowy, maila: kontakt@agnieszkakonieczna.pl, instagram: @aga88drew lub zadzwoń: 666-866-110.

Praca dla mam w domu oferty ­

Jeśli szukasz jeszcze czegoś innego, zobacz, gdzie możesz znaleźć dodatkowe oferty pracy dla mam w domu.

Dodaj komentarz